Urodziny na Uniwersytecie Rozwoju

Zbliżają się urodziny Waszego dziecka? Chcecie, by ten dzień solenizant spędził wyjątkowo? Mamy dla Was rozwiązanie! Zapraszamy do Uniwersytetu Rozwoju, gdzie zorganizujemy dla Was niezapomniane urodziny!
Poczuj się jak Master Chef podczas urodzin kulinarnych. Rozwiąż tajemnicę Dumbledora w Szkole Magii i Czarodziejstwa. Wykaż się sprytem i spostrzegawczością podczas urodzin detektywistycznych. Zaskocz wszystkich podczas przyjęcia z kuchnią molekularną!
Na młodych naukowców czeka nasze laboratorium z ekscytującymi doświadczeniami. Wznieś toast dymiącym drinkiem podczas warsztatów z suchym lodem. Poznaj nasze biolaboratorium, gdzie czekać będzie na Was próba odwagi – możliwość wzięcia nietuzinkowych owadów na rękę.
Zrelaksuj się w naszym Spa i poznaj tajniki tworzenia naturalnych kosmetyków. Smaż, gotuj, krój jak prawdziwy MasterChef w naszej kuchni!
Nasza oferta obejmuje wiele różnych tematów urodzin, które na pewno wpadną w gusta najmłodszych- Harry Potter, Minecraft, Jedi, a nawet MasterChef!

Wszystkie opisy, ceny oraz szczegóły znajdą Państwo w zakładce oferta https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/urodziny/

Zapisać dziecko można:

telefonicznie: 792 366 660 / 790 849 415

za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://uniwersytetrozwoju.pl/rekrutacja/

mailowo: info@uniwersytetrozwoju.pl