EVENTY 2022 / 2024

Rozpoczynamy zapisy na warsztaty z okazji nadchodzących wydarzeń. Już teraz możecie zapisać się na Halloween, Andrzejki, Mikołajki, całodniowe warsztaty przedświąteczne oraz na Sylwestra! Liczba miejsc ograniczona! Szczegóły w zakładce ,,eventy dla dzieci”: https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/eventy/  

Czytaj więcej

Oferta warsztatów semestralnych na semestr zimowy 2023/2024

Zakończenie wakacji i początek roku szkolnego już coraz bliżej, czas więc zastanowić się nad dodatkowymi zajęciami dla Waszych pociech. Co dla Was przygotowaliśmy w tym semestrze? EKSPERYMENTY, czyli warsztaty dla młodych naukowców, ciekawych świata, którzy chcą oglądać, ale również samodzielnie wykonywać eksperymenty chemiczne i fizyczne i doświadczalnie poznawać otaczający nas świat ROBOTYKA, czyli nauka konstruowania… Czytaj więcej »

Czytaj więcej

Urodziny na Uniwersytecie Rozwoju

Zbliżają się urodziny Waszego dziecka? Chcecie, by ten dzień solenizant spędził wyjątkowo? Mamy dla Was rozwiązanie! Zapraszamy do Uniwersytetu Rozwoju, gdzie zorganizujemy dla Was niezapomniane urodziny! Poczuj się jak Master Chef podczas urodzin kulinarnych. Rozwiąż tajemnicę Dumbledora w Szkole Magii i Czarodziejstwa. Wykaż się sprytem i spostrzegawczością podczas urodzin detektywistycznych. Zaskocz wszystkich podczas przyjęcia z… Czytaj więcej »

Czytaj więcej

Oferta wakacyjna PÓŁKOLONIE 2023

Za oknem zima bije się z wiosną, a w naszych głowach już gorące lato a wraz z nim OFERTA półkolonii z Uniwersytetem Rozwoju Już teraz ruszają ZAPISY na DZIESIĘĆ tygodni pełnych przygód Ale to nie wszystko! Wśród wakacyjnych programów półkolonijnych znajdą się również zupełne nowości A co dla Was przygotowaliśmy? zupełnie NOWY program półkolonii -… Czytaj więcej »

Czytaj więcej

Science Adventure Camp LATO 2023

TRWAJĄ ZAPIS!! na nasze obozy Science Adventure Camp LATO 2023 Za oknem pierwsze promienie wiosennego słońca, a my już mamy głowy pełne pomysłów na długie, gorące, letnie dni. Przygotowujemy ofertę półkolonijną i zapraszamy na obozy SCIENCE ADVENTURE CAMP! REKRUTACJA TRWA, a ilość miejsc ograniczona! Co proponujemy tego lata? obóz Science Adventure Camp RUDKI 16.07.-22.07.2023r. obóz… Czytaj więcej »

Czytaj więcej

Dzień Kobiet

Zapraszamy wszystkie dziewczynki na wyjątkowe warsztaty z okazji dnia kobiet! Z okazji nadchodzącego święta zadbamy o wszystkie młode damy, wspólnie się relaksując i dobrze bawiąc. W programie m.in.: wizyta w mini spa – przetestowanie samodzielnie wykonanych kosmetyków, warsztaty wizażu, zajęcia relaksacyjne, laboratorium kosmetologiczne – samodzielne przygotowanie kosmetyków, poznanie tajników kosmetologii, warsztaty kulinarne- przygotowanie smacznej kolacji,… Czytaj więcej »

Czytaj więcej

JUŻ JEST!! oferta warsztatów semestralnych na semestr letni 2022/2023

Zapraszamy wszystkich młodych Konstruktorów oraz Naukowców na warsztaty semestralne. Rozpoczynamy 30 stycznia 2023. Zajęcia z robotyki to nauka konstruowania i programowania poprzez zabawę uwielbianymi przez dzieci klockami LEGO! A wszystkich młodych naukowców zapraszamy na ekscytującą podróż w świat nauki. Każde z warsztatów to niezwykła naukowa przygoda, połączona ze świetną zabawą! Oprócz znanych Wam warsztatów z… Czytaj więcej »

Czytaj więcej

Półkolonie zimowe 2023

Zimowa oferta PÓŁKOLONIE 2023 Za oknem głęboka jesień, a w naszych głowach już mroźna zima a wraz z nią OFERTA półkolonii z Uniwersytetem Rozwoju. Już teraz ruszają ZAPISY na DWA tygodnie pełne przygód. A co dla Was przygotowaliśmy? Wiele programów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie: eksperymenty, robotyka, mroźna pracownia mody i urody, półkolonie… Czytaj więcej »

Czytaj więcej
życzenia świąteczne

Życzymy Wam, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a nowy rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Czytaj więcej

Sylwester

Pożegnanie starego roku i powitanie nowego to wyjątkowa noc. Pozwól spędzić ją swoim pociechom razem z Uniwersytetem Rozwoju. Sylwester dla dzieci to moc atrakcji, karnawałowego szaleństwa i świetnej zabawy. W programie m.in.: festiwal barw i kolorów, czyli warsztaty widowiskowych eksperymentów i doświadczeń rozwiązanie tajemniczej zagadki i emocjonujące gry i zabawy karnawałowe warsztaty kulinarne – przygotowanie… Czytaj więcej »

Czytaj więcej