Własny oddział Uniwersytetu Rozwoju – to brzmi dumnie!

Jeśli chcesz poprowadzić swój własny oddział, zachęcamy do współpracy. Z doświadczenia wiemy, że to sposób nie tylko na udany biznes, ale także ogromną dawkę satysfakcji oraz wszechstronny rozwój.

Dlaczego warto?

Świadczone przez nas usługi to unikatowe, autorskie pomysły, które powstały z chęci realizacji wielkiej misji. Najważniejszym celem, który nam przyświecał to rozwój oraz zaszczepienie pasji do nauki i poznawania świata wśród dzieci. Nauka, zabawa, przygoda – to nierozłączne elementy, na których opieramy nasze działanie. Uniwersytet Rozwoju powstał w styczniu 2012 roku. Od tej pory cieszy się stałym wzrostem liczby zadowolonych klientów, a co za tym idzie – stałym wzrostem wyników finansowych. Jako lider na rynku gwarantujemy najlepszą jakość usług oraz najwyższy poziom obsługi klientów.

Kto może zostać franczyzobiorcą?

Oczywistym kryterium współpracy jest posiadanie określonego kapitału finansowego czy posiadanie/wynajmowanie odpowiedniego lokalu na siedzibę Uniwersytetu. Jednak nie każda osoba spełniająca te warunki może zostać naszym Partnerem.

Szukamy osób otwartych, kochających kontakt z ludźmi i pracę z dziećmi. Zdeterminowanych, odpowiedzialnych posiadających umiejętności organizacyjne. Nastawionych na najwyższą jakość i wyjątkową obsługę klientów. Dopiero zestawienie tych wszystkich cech jest gwarancją osiągnięcia sukcesu.

Co oferujemy?

  • licencję na autorskie programy warsztatów, pokazów, eventów, urodzin czy półkolonii dla dzieci,
  • sprawdzony i skuteczny model sprzedaży,
  • szkolenie instruktorów,
  • wsparcie w zakresie w zakresie organizacji, marketingu, zarządzania oddziałem i rozwoju działalności,
  • sprawdzony pomysł na sukces finansowy.

Jeśli chcesz podjąć współpracę skontaktuj się z nami!