Najczęściej zadawane pytania

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

tel. 792 366 660 
tel. 790 849 415

e-mail:
biuro@uniwersytetrozwoju.pl
info@uniwersytetrozwoju.pl

1. Ile muszę zebrać dzieci, żeby zorganizować urodzinki?

Wszystkie nasze pakiety przeznaczone są dla grupy minimum 8 dzieci. Może być mniej dzieci, ale cena nie ulegnie zmniejszeniu.

2. Dla dzieci w jakim przedziale wiekowym są organizowane urodzinki?

Proponowane programy urodzin w większości są przeznaczone dla dzieci w wieku 5 - 13 lat. Wyjątek stanowią urodziny POD NAPIĘCIEM, dedykowane dla dzieci od 9. roku życia.

3. Jaki jest koszt urodzin? Co się w niego wlicza?

Cena za jednego uczestnika to 55 złotych (z wyjątkiem Lodowych eksperymentów, Szkolenia kadetów, urodzin kulinarnych MasterCook oraz Kuchni Molekularnej, gdzie koszt 1 osoby to 65 złotych oraz naszej NOWOŚCI – urodzin PREMIUM, których koszt to 75 złotych od osoby).
Do ceny podstawowej należy doliczyć poczęstunek (wyjątek stanowią urodziny kulinarne MasterCook - tutaj nie ma dodatkowego poczęstunku).
W przypadku realizacji programu Kuchnia Molekularna oraz Lodowe eksperymenty w niedzielę obowiązuje dopłata 80 złotych.

4. Jaki jest czas trwania urodzin?

Przyjęcie zorganizowane w Uniwersytecie Rozwoju trwa 2 godziny, a jego główną częścią są warsztaty dwa razy 45 minut, zgodne z wybraną wcześniej tematyką. Wyjątek stanowią urodziny kulinarne MasterCook, które trwają ciągiem 2 godziny (bez przerwy na poczęstunek).

5. Jak wybrać poczęstunek dla dzieci?

Do wyboru mamy 2 opcje poczęstunku: standardową (paluszki, chipsy, popcorn, żelki, napój, batonik oraz guma rozpuszczalna dla każdego dziecka) oraz alternatywną (ciasteczka owsiane, suszona żurawina, chipsy bananowe, chrupki kukurydziane, sok, batonik oraz guma rozpuszczalna dla każdego dziecka). Do wyboru mamy pakiety dla 8, 15 lub 20 osób. Pakiety można modyfikować w zależności od ilości osób (przykładowo dla grupy 9 osób dokładamy dodatkowy talerzyk do pakietu 8).

6. Kim są instruktorzy prowadzący zajęcia?

Nasi instruktorzy to wykwalifikowana kadra, pełna pasji i zapału do pracy z dziećmi. Instruktorzy są przeszkoleni i przygotowani do prowadzenia zajęć o danej tematyce, posiadają również wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

7. Czy są programy urodzinek dla dziewczynek oraz urodzinek dla chłopców?

Wszystkie programy urodzin polecamy zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Szczególnej uwadze urodzin dla dziewczynek polecamy programy Mini Spa. Polecane urodziny dla chłopców, to m.in. urodziny z robotami oraz urodziny konstruktorskie.

8. Dlaczego warto zorganizować urodziny w Uniwersytecie Rozwoju?

Naszym atutem jest łączenie nauki z zabawą oraz zaszczepienie w dzieciach pasji do poznawania świata, co wyróżnia nas na tle sal zabaw lub innych firm organizujących urodzinki dla dzieci. Wspieramy rozwój dzieci, pozwalając na samodzielne doświadczanie rzeczywistości, m.in. poprzez wykonywanie eksperymentów i doświadczeń.
Nasza firma jest na rynku już od ponad 10 lat, jesteśmy więc doświadczoną placówką, zajmującą się organizowaniem nie tylko urodzin dla dzieci, ale również półkolonii czy obozów.

9. Gdzie są organizowane urodzinki?

Urodziny można zorganizować w siedzibie głównej w Katowicach, ul. Konduktorska 35  (GPP Business Park, budynek Stern) lub w Częstochowie (ul. Równoległa 63a). Jest też możliwość zorganizowania urodzin z dojazdem we wskazanym przez Państwa miejscu.

10. Czy dzieciom towarzyszą rodzice w trakcie trwania urodzin?

Podczas urodzin dzieci są pod opieką instruktora, natomiast rodziców zapraszamy do kawiarenki. Podczas przerwy poczęstunkowej dzieci są pod opieką rodziców.