<h2><strong>Najczęściej zadawane pytania</strong></h2>
Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!
<p class="elem elem2">tel. <a href="tel:792 366 660">792 366 660 </a>
tel. <a href="tel:790 849 415">790 849 415</a></p>
<p class="elem elem3">e-mail:
<a href="mailto:biuro@uniwersytetrozwoju.pl"><span class="s3">biuro@uniwersytetrozwoju.pl</span></a>
<a href="mailto:info@uniwersytetrozwoju.pl"><span class="s3">info@uniwersytetrozwoju.pl</span></a></p>

1. Do kogo kierowana jest oferta dla grup zorganizowanych?

Naszą ofertę biznesową kierujemy do szkół i przedszkoli, ale również do bibliotek, domów kultury i innych placówek. Organizujemy także eventy, pikniki i festyny dla firm.

2. Gdzie organizowane są warsztaty i pokazy dla grup zorganizowanych?

Wszystkie nasze aktywności realizujemy w siedzibie głównej w Katowicach, ul. Konduktorska 35  (GPP Business Park, budynek Stern), w oddziale w Częstochowie przy ul. Równoległej 63a lub w miejscu wskazanym przez klienta. Dojeżdżamy do placówek w całej Polsce.

3. Dla osób w jakim wieku organizowane są zajęcia?

Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim dla dzieci w wieku 5-13 lat. Organizujemy także zajęcia dla młodzieży szkolnej oraz dorosłych. Podczas eventów, festynów itp. organizujemy stanowiska także dla młodszych dzieci.

4. Czy dla dorosłych również możemy zorganizować zajęcia?

Tak. Nasza oferta biznesowa jest bez limitu wieku.

5. Ile osób może uczestniczyć w zajęciach?

Grupa warsztatowa może liczyć maksymalnie 25 osób. Możemy zorganizować zajęcia jednocześnie dla kilku grup lub grupy mogą następować po sobie. Pokazy organizujemy dla większej ilości osób, ograniczeniem jest jedynie miejsce, w którym pokaz się odbędzie. Stanowiska warsztatowe nie mają limitu osób.

6. Jaki jest koszt zajęć?

Cennik wysyłamy wraz z ofertą na podany przez Was adres e-mail. Cena zależna jest od wielu czynników, m.in. lokalizacji, ilości uczestników, ilości instruktorów itp.

7. Jaki jest koszt dojazdu?

Koszt dojazdu zależny jest od wielu czynników, m.in. lokalizacji. Cennik wraz z wyceną dojazdu wysyłamy na adres e-mail.

8. Gdzie znajdę pełną ofertę zajęć dla szkoły lub przedszkola?

Oferta dla szkół i przedszkoli znajduje się na naszej stronie: https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta-dla-szkol/
Pełną ofertę biznesową można otrzymać na adres mailowy, kontaktując się z nami mailowo, telefonicznie lub przez formularz.

9. Nie potrafię znaleźć interesujących mnie zajęć w ofercie. Czy można ją zmodyfikować?

Tak. Zapraszamy do kontaktu, w celu przygotowania spersonalizowanej oferty, dostosowanej do potrzeb i możliwości.

10. Jak zorganizować warsztaty dla swojej placówki?

Aby zorganizować zajęcia dla swojej placówki zapraszamy do kontaktu mailowego (info@uniwersytetrozwoju.pl) lub telefonicznego (792 366 660 / 790 849 415). Bierzemy udział także w przetargach i zapytaniach ofertowych.

11. Jak zarezerwować zajęcia dla swojej placówki?

W celu rezerwacji miejsca i terminu zapraszamy do kontaktu mailowego (info@uniwersytetrozwoju.pl) lub telefonicznego (792 366 660 / 790 849 415).

12. Kim są instruktorzy prowadzący zajęcia?

Nasi instruktorzy to wykwalifikowana kadra, pełna pasji i zapału do pracy z dziećmi. Instruktorzy są przeszkoleni i przygotowani do prowadzenia zajęć o danej tematyce, posiadają również wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

13. Czy można prosić o wystawienie faktury za zajęcia?

Tak. Jest możliwość otrzymania faktury za zajęcia.

14. Co proponujemy dla szkół?

W naszej bogatej ofercie znajdują się liczne warsztaty i pokazy o różnej tematyce, większość z nich dostosowujemy do wieku uczestników.
Oferujemy także warsztaty dostosowane do podstawy programowej z biologii, fizyki i chemii dla klas 5, 6, 7, 8.
Dla uczniów wczesnoszkolnych proponujemy pokazy fabularyzowane.

15. Co proponujemy dla przedszkoli?

W naszej bogatej ofercie znajdują się liczne warsztaty i pokazy o różnej tematyce, większość z nich dostosowujemy do wieku uczestników. Propozycją kierowaną specjalnie dla przedszkolaków są pokazy fabularyzowane.

16. Czym są pokazy?

Pokazy to naukowe show dla dzieci i młodzieży, idealne dla większej grupy uczestników. Podczas pokazu prowadzący wchodzą w interakcje z publicznością, a do niektórych eksperymentów zapraszają publiczność.
Pokazy to czas, w którym dzieci odkryją niejedną tajemnicę. Poznając otaczający świat i zjawiska w nim występujące otrzymują szansę na ich zrozumienie.
Dla przedszkolaków i uczniów wczesnoszkolnych polecamy pokazy fabularyzowane, podczas których w zabawnej formie przedstawione zostaną różne zjawiska fizyczne i chemiczne.

17. Czym są warsztaty?

Warsztaty to zajęcia dla grup zorganizowanych, kierowane do dzieci i młodzieży - zarówno przedszkolaków, dzieci w wieku szkoły podstawowej, jak i starszych uczniów.
Podczas warsztatów uczestnicy biorą czynny udział w części zajęć, wykonując samodzielnie eksperymenty w parach. Niektóre doświadczenia wykonują instruktorzy w formie pokazu.
Zależnie od rodzaju warsztatów dzieci ubierają fartuchy, kaski lub inne przydatne atrybuty.
Warsztaty mogą trwać: 45 min., 60 min. lub 2x45 min.

18. Czym są stanowiska warsztatowe?

Stanowisko warsztatowe to forma zajęć idealnie sprawdzająca się na festynach i piknikach czy też eventach w centrum handlowym.
Przy stanowisku prezentujemy różne doświadczenia i eksperymenty, a każdy kto podejdzie może je zobaczyć lub wraz z instruktorem wykonać.
Każdy program warsztatów i pokazów możemy zaproponować w formie stanowiska warsztatowego.

19. Ile trwa pokaz?

Pokazy trwają ok. 50-60 minut w zależności od wieku uczestników.

20. Ile trwają warsztaty?

Warsztaty trwają 45 minut, 60 minut lub 2 x 45 minut, w zależności od wybranej opcji.

21. Czy można zorganizować cykliczne zajęcia?

Tak, oferujemy także warsztaty cykliczne/semestralne z robotyki, z eksperymentów lub z innej tematyki (spersonalizowana oferta).

22. Czy można zorganizować półkolonie lub obozy dla firmy?

Tak, organizujemy wypoczynek dla firm. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania spersonalizowanej oferty.

23. Co należy przygotować na zajęcia, które mają odbyć poza siedzibą Uniwersytetu Rozwoju?

W zależności od formy zajęć niezbędne będą stanowiska dla uczestników, stół dla instruktorów prowadzących zajęcia, dostęp do wody i prądu. Szczegółowe informacje wysyłamy mailowo, potwierdzając realizację zajęć.

24. Dlaczego warto zorganizować zajęcia w Uniwersytecie Rozwoju?

Naszym atutem jest łączenie nauki z zabawą oraz zaszczepienie w dzieciach pasji do poznawania świata, co wyróżnia nas na tle innych. Wspieramy rozwój dzieci, pozwalając na samodzielne doświadczanie rzeczywistości, m.in. poprzez wykonywanie eksperymentów i doświadczeń.
Nasza firma jest na rynku już od ponad 11 lat, jesteśmy więc doświadczoną placówką, zajmującą się organizowaniem nie tylko pokazów i warsztatów dla grup zorganizowanych, ale również urodzin dla dzieci, półkolonii czy obozów.