o nas

Uniwersytet Rozwoju to miejsce, w którym pasja, nauka i zabawa łączą się w jedno. Uczymy poprzez praktyczne doświadczenia, wystrzegając się suchej teorii. U nas każda informacja poparta jest odpowiednim przykładem po to, aby uczestnicy pokazów, warsztatów, czy urodzin, nie musieli przedzierać się przez gąszcz abstrakcyjnych definicji, lecz mogli w najprostszy z możliwych sposobów zrozumieć, jak funkcjonuje otaczający ich świat. Stawiamy na kreatywność! Podczas większości zajęć zachęcamy do burzy mózgów, nigdy nie podając rozwiązań od razu na tacy. Wielokrotnie blask piorunów rodzących się podczas takich debat, oświeca również nas, dając świeże spojrzenie na wydawałoby się dobrze poznane zagadnienia, za co serdecznie dziękujemy. W Uniwersytecie Rozwoju pracujemy w oparciu o teorię inteligenci wielorakich Howarda Gardnera, nie tylko wierzymy, że w każdym drzemie olbrzymi potencjał, ale również pomagamy naszym uczestnikom go wydobyć i doskonalić poprzez różnorodne formy zajęć.